Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

ETAPY

Talent Show


Etap I:
Przyjmujemy zgłoszenia od kandydatów, spośród których zapraszamy na scenę po 3 najlepsze zespoły na każdym z poszczególnych festiwali podczas których zespoły walczą o awans do Wielkiej Gali Finałowej. (Oceniamy profesjonalne podejście, oryginalność tekstów oraz jakość muzyki). Zasady naboru określa zamieszczony Regulamin DISCOpolowania.

Etap II:
Wykonawcy zakwalifikowani do występu na Festiwalu wykonują swoje utwory na evencie przed Jury festiwalowym. Pod koniec castingu Jury ogłasza swój werdykt a zwycięzcy z poszczególnych miast biorą udział w Gali Finałowej , która odbędzie się w Warszawie.

Etap III:
Finał w Warszawie – występują na nim wszyscy zwycięzcy drugiego etapu po czym Jury festiwalowe ogłasza werdykt wyłaniając tym samym zwycięzcę DISCOPOLOwania 2015 r.


Wybory Miss Discopolowania


Etap I:
Przyjmowanie zgłoszeń od dziewczyn mieszkających w miastach, które odwiedza trasa DISCOpolowanie. Zasady naboru określa zamieszczony Regulamin DISCOpolowania.

Etap II:
Spośród nadesłanych zgłoszeń oraz rekrutacji w miastach, Jury złożone z Organizatora, Sponsorów oraz Gospodarzy wybiera kandydatki, które awansują do Finału DISCOpolowania 2015 r. w Warszawie.

banery boczne
banery boczne